Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Submit
sv: Skicka

en: - Select -
sv: - Välj -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sv: Ett ogiltig val upptäcktes. Var vänlig kontakta webbplatsens administratör.

en: - Choose -
sv: - Välj -
