Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Submit
tr: Gönder

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
tr: İzin verilmeyen bir işlem tespit edildi. Lütfen site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

en: - Choose -
tr: - Seç -
