Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Submit
cs: Odeslat

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: - Choose -
cs: - Vybrat -
