Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Submit
eu: Bidali

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eu: Aukera ilegal bat detektatu da. Mesedez, kontaktatu gune administratzailea.

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -
