Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Submit
da: Indsend

en: - Select -
da: - Vælg -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
da: Ugyldigt valg opdaget. Kontakt venligst sitets administrator.

en: - Choose -
da: - Vælg -
