Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Submit
de: Absenden

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
de: Es wurde eine nicht erlaubte Auswahl entdeckt. Wenden Sie sich bitte an den Administrator der Website.

en: - Choose -
de: - Wählen Sie -
