Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Submit
et: Sisesta

en: - Select -
et: - Vali -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: - Choose -
et: - Vali -
