Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Submit
fi: Lähetä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fi: Kelpaamaton valinta havaittu.  Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään.

en: - Choose -
fi: - Valitse -
