Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Submit
hu: Beküldés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hu: Érvénytelen kiválasztást talált a rendszer. Javasolt a webhely gazdájával felvenni a kapcsolatot.

en: - Choose -
hu: - Választás -
