Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Submit
it: Invia

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
it: È stata rilevata una scelta non valida. Contattare l'amministratore del sito.

en: - Choose -
it: - Scegliere -
