Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Submit
nl: Indienen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: - Choose -
nl: - Kiezen -
