Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Submit
oc: Sometre

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
oc: Una causida interdicha es estada detectada. Contactatz l'administrator del site.

en: - Choose -
oc: - Causir -
