Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Submit
uk: Надіслати

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: - Choose -
uk: - Оберіть -
