Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Submit
vi: Gửi đi

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
vi: Lựa chọn không hợp lệ. Vui lòng liên hệ quản trị hệ thống.

en: - Choose -
vi: - Chọn -
