Select2 Boxes (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Library
fr: Bibliothèque

en: No matches found
fr: Aucune correspondance trouvée
