Select2 Boxes (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Version
nl: Versie

en: - None -
nl: - Geen -

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Library
nl: Bibliotheek
