Select2 Boxes (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Version
ca: Versió

en: - None -
ca: - Cap -

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Library
ca: Biblioteca
