Select2 Boxes (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Anonymous
da: Anonym

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Library
da: Bibliotek
