Select2 Boxes (2.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Version
ar: النسخة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Loading...
ar: تحميل...
