Select2 Boxes (2.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Version
el: Έκδοση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Loading...
el: Φορτώνει...
