Select2 Boxes (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Version
ru: Версия

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Anonymous
ru: Гость

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Library
ru: Библиотека
