Select2 Boxes (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Version
sk: Verzia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Library
sk: Knižnica
