Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Version
ja: バージョン

en: - None -
ja: - なし -

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Library
ja: ライブラリー

en: Entity bundles
ja: エンティティ バンドル
