Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha10) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Version
ro: Versiune

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Loading...
ro: Încărcare...
