Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha12) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Version
he: גירסה

en: - None -
he: - ללא -

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Loading...
he: טוען...

en: Library
he: ספריה
