Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Version
bo: པར་གཞི

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་
