Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Version
es: Versión

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Loading...
es: Cargando...

en: Library
es: Librería

en: Better Exposed Filters
es: Mejor filtros expuestos.

en: Entity bundles
es: Conjuntos de entidades
