Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Version
eu: Bertsioa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Loading...
eu: Kargatzen...
