Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Version
hi: संस्करण

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: Library
hi: लाइब्रेरी
