Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Version
pl: Wersja

en: - None -
pl: - Brak -

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Library
pl: Biblioteka

en: Library version
pl: Wersja biblioteki
