Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Version
gl: Versión

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Loading...
gl: Cargando...
