Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha8) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Version
af: Weergawe

en: - None -
af: - Geen -

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Library
af: Biblioteek
