Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Version
it: Versione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Library
it: Biblioteca
