Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Version
km: កំណែ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...
