Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha11) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Version
id: Versi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Anonymous
id: Anonim

en: Loading...
id: Memuat...

en: Library
id: Pustaka
