Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Version
tr: Sürüm

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Library
tr: Kütüphane
