Select A11y (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.
