Select A11y (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Choose
pl: Wybierz

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
