Select A11y (3.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Search
ru: Поиск

en: - None -
ru: - Не указано -

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Choose
ru: Выбрать

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
