Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -
