Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Choose
ca: Tria

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder
