Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder
