Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Remove
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Choose
es: Escoger

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.

en: Placeholder: @placeholder
es: Comodín: @placeholder
