Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: - Select -
hr: - Odaberi -
