Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
