Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Views
is: Gagnasýn

en: - Select -
is: - Velja -
