Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Views
oc: Vistas

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
