Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Views
tr: Görünümler

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder
