Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Views
fa: نماها

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
