Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Choose
hu: Választás

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder
